Αλλαγή ημερομηνίας των επόμενων λαϊκών αγορών της Νιγρίτας, λόγω των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς
![](https://www.dimosvisaltias.gr/wp-content/uploads/2021/03/laiki_123-1024x1024.jpg)
Λόγω της αργίας των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, η Λαϊκή Αγορά Νιγρίτας του Σαββάτου 25 Δεκεμβρίου 2021, θα διεξαχθεί την Παρασκευή 24 Δεκεμβρίου και του Σαββάτου 1 Ιανουαρίου 2022, θα διεξαχθεί την Παρασκευή 31 Δεκεμβρίου.
Τόσο οι πωλητές όσο και οι καταναλωτές παρακαλούνται να τηρήσουν αυστηρά τα μέτρα κατά της διάδοσης του κορωνοϊού.