ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ 13 ΣΤΑΣΕΩΝ ΑΣΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ

8 Νοεμβρίου, 2021 9:22

Υπεγράφη η σύμβαση για το έργο «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ, ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ  ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΕΓΑΣΤΡΩΝ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ 13 ΣΤΑΣΕΩΝ ΑΣΤΙΚΗΣ  ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΤΙΚΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ», προϋπολογισμού 47.989,24€. Πρόκειται για στάσεις αστικής συγκοινωνίας στη Δημοτική Ενότητα Νιγρίτας και συγκεκριμένα τις Κοινότητες Νιγρίτας, Τερπνής, Θερμών, Φλαμπούρου και Ανθής.

Την σύμβαση υπέγραψαν ο Δήμαρχος Βισαλτίας, κ.Αθανάσιος Μασλαρινός και ο κ. Παύλος Μαρούκλας ως νόμιμος εκπρόσωπος της εταιρείας «TOP VISION Ε.Π.Ε.».

Φορέας χρηματοδότησης της παρούσας σύμβασης είναι ο Δήμος Βισαλτίας με πόρους από  το πρόγραμμα «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ».