Ορισμός Αντιδημάρχων ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Βισαλτίας

13 Ιανουαρίου, 2022 12:26

Ο Δήμαρχος Βισαλτίας, Αθανάσιος Μασλαρινός με την υπ΄ αριθμ. 09/2022 απόφαση, ορίζει τους παρακάτω Αντιδημάρχους ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής αντίστοιχα, για την περίοδο από 09.01.2022 έως 31.12.2023 ως εξής :

1. Τον Αντιδήμαρχο Διοικητικών και Οικονομικών Λειτουργιών ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ  και τον Αντιδήμαρχο Υποδομών, ΒΑΔΙΚΟΛΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟ, ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής.
  2. Τον Αντιδήμαρχο Αγροτικής & Οικονομικής Ανάπτυξης κ. ΨΑΡΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑ και τον Αντιδήμαρχο Καθημερινότητας κ. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟ ΑΡΓΥΡΙΟ ως μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής.
apofash_orismoy_antidhmarxvn_ΣΕ-ΕΠΖ-ΚΑΙ-ΟΕ