Ορισμός Αντιδημάρχων ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Βισαλτίας
![](https://www.dimosvisaltias.gr/wp-content/uploads/2022/01/grey.jpg)
Ο Δήμαρχος Βισαλτίας, Αθανάσιος Μασλαρινός με την υπ΄ αριθμ. 09/2022 απόφαση, ορίζει τους παρακάτω Αντιδημάρχους ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής αντίστοιχα, για την περίοδο από 09.01.2022 έως 31.12.2023 ως εξής :
- Τον Αντιδήμαρχο Διοικητικών και Οικονομικών Λειτουργιών ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ και τον Αντιδήμαρχο Υποδομών, ΒΑΔΙΚΟΛΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟ, ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής.
- Τον Αντιδήμαρχο Αγροτικής & Οικονομικής Ανάπτυξης κ. ΨΑΡΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑ και τον Αντιδήμαρχο Καθημερινότητας κ. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟ ΑΡΓΥΡΙΟ ως μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής.