Λόγω εργασιών αναβάθμισης των ηλεκτρονικών συστημάτων του Δήμου Βισαλτίας, δεν θα μπορεί να εξυπηρετηθεί το κοινό την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023

14 Σεπτεμβρίου, 2023 15:07

Λόγω εργασιών αναβάθμισης των ηλεκτρονικών συστημάτων του Δήμου Βισαλτίας, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν από Παρασκευή 15 έως και Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023, δεν θα μπορεί να εξυπηρετηθεί το κοινό από τις υπηρεσίες του Δημαρχείου, του Κ.Ε.Π. Νιγρίτας και των νομικών προσώπων Κ.Ε.ΔΗ.Β. και ΔΗ.Κ.Κ.Π.Π.Π.Α., την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023.

Κανονικά θα λειτουργήσουν τα Κ.Ε.Π. Μαυροθάλασσας, Λευκοτόπου και Δημητριτσίου για την εξυπηρέτηση των δημοτών.