Υπογραφή σύμβασης για την αποκατάσταση ζημιών αγροτικής οδοποιίας που προκλήθηκαν από θεομηνία στο Δήμο Βισαλτίας

31 Μαΐου, 2022 4:36

Υπεγράφη, σήμερα, Τρίτη 31 Μαΐου 2022, στο γραφείο του Δημάρχου Βισαλτίας, η σύμβαση του έργου «Κατεπείγουσες εργασίες για την αποκατάσταση ζημιών αγροτικής οδοποιίας που προκλήθηκαν από θεομηνία στις 4 Ιανουαρίου 2021 στο Δήμο Βισαλτίας της ΠΕ Σερρών», προϋπολογισμού 300.000,00€, μέσα από το Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων, με χρηματοδότηση από το Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών με προσωπική παρέμβαση του Υπουργού κ. Κώστα Καραμανλή.

Η σύμβαση υπεγράφη μεταξύ του Δημάρχου, Αθανάσιου Μασλαρινού και του αναδόχου, κ. Στέργιου Γαλάνη.